Вшанували педагогів

Відзначення Дня вчителя вже давно стало знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

03 жовтня 2019 року в залі засідань Новгородківської районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. На захід завітали: заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Акусок, заступник голови районної ради Віктор Криворучко та помічник народного депутата України Олеся Довгого Ніна Грязнова.

За сумлінну працю, професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток освітянської галузі, грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено: трудовий колектив методичного кабінету відділу освіти районної державної адміністрації, трудовий колектив централізованої бухгалтерії відділу освіти районної державної адміністрації, Гаврилюк Н.Ф., Євсович С. А., Мельник С. С. та Шепель С.В.

За високий професіоналізм, плідну педагогічну діяльність, вагомий внесок у розвиток освітньої галузі, наслідки роботи у 2018-2019 н.р. та за результатами атестації грамотами управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації нагороджено: Діхтярь Т.В., Ковальчук З.Л., Трехлєб Т.А.

Районною педагогічною премією імені заслуженого учителя України Павла Федосійовича Козуля нагороджено: Остапчук Л.М., Антоненко О.О., Баланенко А.Г., Діхтярь Т.В., Дигадюк О.С., Дигадюка Є.В., Кравченко Т.М., Лободу О.І., Ляховчук І.М., Меднікова Д.М., Москаленко З.В., Потапову Л.М., Хорощак М.В., Черкаса С.С., Чубенко О.В., Чигирин Н.М., Щербину Н.В., Яричевську О.В. та педагогічні колективи:

педагогічний колектив комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

педагогічний колектив Новгородківської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

педагогічний колектив Новоандріївської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого учителя України П.Ф.Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад».

За сумлінну творчу працю, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління, високу результативність у роботі та активну участь у громадському житті району, грамотами відділу освіти та райкому профспілки нагороджено 46 педагогічних працівників.

Учні мистецьких закладів району та працівники районного будинку культури в цей день подарували педагогам святковий концерт.