Засідання оргкомітету

День захисника України - державне свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва.

Це свято встановлено 14 жовтня 2014 року Указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу.

9 жовтня 2019 року т.в.о. голови райдержадміністрації Сергій Краснюк провів засідання оргкомітету щодо відзначення в районі Дня захисника України.

На засіданні оргкомітету були присутні заступник голови районної ради, представники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, кореспондент газети "Новгородківські вісті".

На початку засідання Сергій Миколайович ознайомив присутніх з планом заходів з підготовки та відзначення в районі Дня захисника України.

В ході обговорення було визначено формати проведення заходів, зокрема, історико-патріотичного, культурно-мистецького, молодіжного спрямувань.

З нагоди Дня захисника України в районі відбудуться наступні заходи:

14 жовтня 2019 року  релігійні організації району проведуть панахиди за загиблими та молебні за захисників України;

9.00церемонія покладання квітів до меморіальних дошок та могил воїнів АТО, барельєфів воїнів-інтернаціоналістів та Меморіалу Слави загиблих воїнів у Другій Світовій війні (вул. Центральна);

11.00 – свято духовного співу "Золоті ключі Покрови", нагородження військових 57-ї Окремої мотопіхотної бригади с.Новоандріївка (Свято-Троїцький Храм).

Патріотичні заходи відбудуться в усіх населених пунктах району, освітніх, музейних закладах та бібліотечних установах.