Оголошення

До уваги членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради Кіровоградської області».

У зв’язку з завершенням терміну подачі документів для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради Кіровоградської області», 17 жовтня 2019 року о 10:00 годині в залі засідань Новгородківської районної ради відбудеться засідання конкурсної комісії.

Порядок денний:

1. Про допуск до участі в конкурсі претендентів на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради Кіровоградської області».

Відділ освіти Новгородківської

районної державної адміністрації