ЗОЛОТІ КЛЮЧІ ПОКРОВИ

14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, під куполами Свято-Троїцького храму в Новгородці відбулося VI районне свято духовного співу «Золоті ключі Покрови».

Організатором цього дійства виступив сектор культури, туризму та культурної спадщини РДА, а духовним натхненником – настоятель Свято-Троїцького храму, протоієрей Михайло Іваник.

Після святкової літургії п’ять колективів району виконували твори музичної духовної скарбниці хорового мистецтва. Учасниками свята стали: колектив Свято-Троїцького храму селища Новгородка (керівник Марія Іваник), колектив храму Андрія Первозваного села Білозерне (керівник Ніна Єременко), колектив Свято-Вознесінського храму села Вершино-Кам’янка (керівники Наталія Борисюк та Тетяна Лавринюк), колектив Свято-Троїцького храму села Петрокорбівка (керівник Тетяна Гончаренко), народний аматорський хоровий колектив «Ветеран» (керівник Микола Кузьменко).

По завершенню свята завідувач секторукультури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації Лілія Бойко та настоятель Свято-Троїцького храму, протоієрей Михайло Іваник нагородили учасників дипломами.

Окрасою свята стала виставка робіт майстринь декоративно-ужиткового мистецтва району «Божа краса, або краса Божого світу», представлена на церковному подвір’ї. На виставці майстри та художники Новгородківщини, а саме: Лариса Зоріна, Сергій Репешко, Ольга Лісова, Ігор Вішніченко, Яна Мартинюк, Ірина Зоркіна, Валентина Пасічна, Галина Пірієнко, Валентина Євтушенко, Наталія Борисюк презентували вишиті ікони, рушники, предмети декоративно-ужиткової творчості.

В цей день за участі керівництва району, селища та громадськості відбулася церемонія покладання квітів до меморіальних дошок та могил воїнів АТО, барельєфів воїнів-інтернаціоналістів та Меморіалу Слави загиблих воїнів у Другій Світовій війні.