Про підтримку акції

Відповідно до резолюції голови обласної державної адміністрації до листа Міністерства екології та природних ресурсів України від 26 лютого 2014 року № 5/1-5/2601-14 "Про підтримку проведення в Україні Всесвітньої кампанії Година Землі 2014", яку проводить Всесвітній фонд природи, департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації (далі - департамент) просить підтримати ініціативу проведення даної кампанії в Україні 29 березня 2014 року о 20:30 шляхом вимкнення світла та приладів, що не є суттєво важливими.

Мета даної акції - привернути увагу до проблеми зміни клімату, а саме, вимкнути світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій з людьми зі всього світу для боротьби зі зміною клімату.

Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Це надасть можливість кожному громадянину України зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації.

Департамент висловлює надію на те, що Година Землі приверне увагу кожного громадянина до екологічного стану нашої країни.