Екологи-натуралісти

Приємно, коли інтреси нашої молоді починають стосуватися по-справжньому серйозних справ, таких наприклад, як екологічні проблеми сучасності.

19 березня на базі Новгородківського ПТУ № 36 відбувся конкурс екологічних агітбригад серед команд навчальних закладів району. Тема цьогорічного екофестивалю стосувалася збереження першоцвітів, занесених до Червоної Книги.

У жартівливій та серйозній формах, з танцями та піснями, плакатами і речівками команди захищали право квіточок на життя.  Виступи були такими переконливими, що суддям довелося розділити перше місце між двома командами – Новгородківським та Петрокорбівським НВК. Третє місце поділили між собою Вершино-Кам’янський та Тарасівський НВК.

Юні екологи закликають: не рвіть і не купуйте перших весняних квітів! Усі вони – на межі зникнення!