Відбулося засідання ініціативної групи громадського руху

25 березня відбулося перше засідання новоствореної ініціативної групи громадського  руху району. У засіданні взяли участь голова районної ради Олександр Горбенко, заступник селищного голови Анатолій Новік, начальник відділу культури і туризму Лілія  Бойко та  безпосередньо члени громадського руху. До порядку денного ввійшли питання, які наразі турбують селищну громаду найбільше: весняне прибирання, ліквідація несанкціонованих та облаштування нових сміттєзвалищ, а також проблема відсутності  дозвілля для молоді.

Задля вирішення екологічної проблеми в районі громада прийняла нестандартне рішення: провести низку весняних акцій - благодійні концерти, рекламні акції, метою яких є збір коштів для  придбання та встановлення на території селища  контейнерів для збору твердих побутових відходів.

А для забезпечення дозвілля молоді селища громада пропонує  вжити заходів щодо прискореного  обстеження та ремонту приміщення  танцювального майданчика.

Шановні жителі Новгородківщини! Ініціативна група  дуже розраховує на ваше розуміння та підтримку в цих важливих питаннях! Якщо ви маєте свої зауваження чи пропозиції або ж володієте інформацією про несанкціоновані сміттєзвалища чи порушників, які своїми діями погіршують екологічну ситуацію в районі, надсилайте свої електронні листи на адресу віртуальної приймальні  ініціативної групи громадського руху  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В рамках посилення  відповідальності осіб за забруднення території планується в найближчий час провести розширену нараду з відповідними контролюючими службами.