Засідання організаційного комітету

24 жовтня 2019 року в залі засідань районної ради відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та проведення урочистих заходів з нагоди відзначення 75-ї річниці вигнання нацистів з України.

Засідання оргкомітету провів т.в.о. голови райдержадміністрації Сергій Краснюк.

В засіданні взяли участь голова районної ради, селищний голова, представники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України.

Обговорюючи план заходів з відзначення 75-ї річниці визволення України від нацистських окупантів, члени оргкомітету прийняли рішення щодо проведення урочистостей, які відбудуться 28 жовтня 2019 року в смт Новгородка:

о 10.00 – мітинг та покладання квітів до Меморіалу Слави за участі керівництва району і селища, громадськості, представників громадських організацій та учасників ООС (АТО) (збір о 9.45 біля кінотеатру "Дружба").

Патріотичні заходи відбудуться в усіх населених пунктах району, освітніх, музейних закладах та бібліотечних установах.