Новини коротко

Підведено підсумки конкурсу

В рамках проведення Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України» та з метою виховання в підростаючого покоління шанобливого ставлення до ветеранів війни, в районі проведено конкурс творів епістолярного жанру серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Пам’ять наших сердець».

Члени журі під головуванням голови районної ради Олександра Горбенка підвели підсумки і визначили переможців: І місце — Даніїл Сьомін (Великочечеліївська ЗОШ), Віолетта Матвєєва (Новоандріївський НВК); ІІ місце — Оксана Панасенко та Алла Колосова (Вершино-Кам’янський НВК); ІІІ місце — Лідія Дроботюк (Новгородківський НВК), Тетяна Ковтун (Петрокорбівський НВК).

Для участі в другому етапі обласного конкурсу творів епістолярного жанру «Пам’ять наших сердець» будуть представлені роботи учнів-призерів Анастасії Щербаченко (Вершино-Кам’янський НВК) та Альони Черкес (Новгородківський НВК ім. П. Ф. Козуля).

Товаровиробники району допомагають армії

24 березня 2014 року голова районної ради Олександр Горбенко та перший заступник голови РДА Станіслав Стьожка провели нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств району, на якій було розглянуто питання про участь товаровиробників у Всеукраїнській акції «Підтримай українську армію».

Прийнято було рішення — надати матеріальну допомогу для підтримки підшефної військової частини А-1840 в місті Кіровограді і на 25 березня військовій частині було вже перераховано 62 тисячі гривень. Акція по збору коштів на підтримку Збройних Сил України триває.

Завершилось написання книги історії району

Після півторарічної кропіткої роботи членів ради краєзнавців, сільських бібліотекарів, вчителів історії і небайдужих жителів Новгородківщини завершено впорядкування матеріалів, спогадів, фотодокументів, які ввійшли до часопису «Історія Новгородківщини в особах і персоналіях».

26 березня 2014 року радою краєзнавців погоджено подавати матеріали книги до друку.