Мітинг-реквієм

28 жовтня Україна вшановує 75-у річницю визволення українських земель від німецько-фашистських загарбників.

У цей день ми згадуємо імена наших земляків і всіх тих, хто своєю мужністю і безкорисною любов’ю до Батьківщини наближали день звільнення України від фашистської окупації.

Низький уклін і щира вдячність тим, хто в повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом мужності, самовідданості та любові до нашої країни. Наш святий обов’язок – берегти пам’ять про полеглих на полях війни та піклуватися про живих ветеранів.

28 жовтня 2019 року в селищі Новгородка відбувся урочистий мітинг, приурочений цій знаменній даті.

У заході взяли участь керівництво районної державної адміністрації, районної та селищної ради, помічник народного депутата України Олеся Довгого, представники трудових колективів, підприємств, організацій та установ, учасники АТО/ООС, представники районної організації ветеранів України, учні ПТУ №36 та громадськість селища.

Присутні схилили голови перед тими, хто боронив країну від ворога у роки Другої світової війни, хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна та поклали квіти до Меморіалу Слави, барельєфів воїнів-інтернаціоналістів та меморіальних дошок воїнів АТО.

Цього дня у всіх навчальних закладах освіти проходять тематичні лінійки та уроки пам’яті. У бібліотечних закладах організовано виставки друкованих та періодичних видань, присвячені історичній даті та українським захисникам.