Шановні жителі Новгородківського району!

Настав непростий час, коли кожен житель України може підтримати і допомогти своїй армії. Ми, депутати Новгородківської районної ради, звертаємося до небайдужих жителів району, підприємців, депутатів усіх рівнів, керівників підприємств, установ і організацій підтримати українську армію шляхом перерахування коштів у фонд  підтримки українського війська. Зібрані кошти будуть спрямовані для підвищення боєздатності армії та покращення її матеріально-технічного забезпечення.

Значна частина підприємств, жителів району, асоціація фермерів та сільгоспвиробників, депутати районної ради підтримали цю ініціативу і вже перерахували кошти в підтримку Збройних Сил України, в тому числі і підшефній військовій частині А-1840 м. Кіровограда.

Сподіваємося на ваше розуміння і підтримку. Армія з народом! Народ — зі своєю армією.