Шановні працівники соціальної сфери Новгородківського району!

Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Переконані, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.

Бажаємо Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Т.в.о. голови районної

державної адміністрації                                               Сергій КРАСНЮК

Голова районної ради                                          Олександр ГОРБЕНКО