Відбулося засідання колегії

26 березня 2014 року відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, яке провів перший заступник голови РДА Станіслав Стьожка. В роботі колегії взяли участь голова районної ради Олександр Горбенко, керівники структурних підрозділів РДА, територіальних органів міністерств і відомств України.

На порядок денний засідання колегії виносилося три питання.

Про  підготовку  агропромислового комплексу  району  до  проведення  весняно – польових робіт поінформував  присутніх начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Акусок.

Про виконання делегованих повноважень, визначених Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчим комітетом Петрокорбівської сільської ради прозвітували начальник відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації Віра Пасічна та сільський голова Зоя Шепеленко.

Про роботу бібліотечних закладів району повідомила присутніх начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини районної державної адміністрації Лілія Бойко.

За розглядом питань колегії прийнято відповідні рішення.