На сесії районної ради

26 березня 2014 року відбулася двадцять дев’ята сесія районної ради шостого скликання, яку провів голова  районної ради Олександр Горбенко. В її роботі взяв участь перший заступник голова РДА Станіслав Стьожка.

На розгляд сесії виносилися шість питань. Заступник начальника фінансового управління РДА Наталія Трикула проінформувала присутніх про внесення змін до рішення сесії районної від 31 січня 2014 №298 «Про районний бюджет на 2014 рік». Депутати вирішили — залучити для фінансування видатків районного бюджету вільний залишок, що склався на 1 січня 2014 року в сумі 545,3 тисячі гривень, а саме: на сплату комунальних послуг та енергоносіїв в сумі 415,3 тисячі гривень, на фінансову підтримку комунального підприємства 30 тисяч гривень та 100 тисяч гривень на збільшення обсягу резервного фонду районного бюджету на непередбачувані видатки.

На сесії було затверджено технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок чотирьом сільгосппідприємствам району. Рішенням сесії районної ради припинено юридичну особу — комунальне підприємство «Новгородківська районна друкарня» в зв’язку з реорганізацією шляхом його приєднання до комунального підприємства Новгородківської районної ради.