A- A A+

«Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає»

    Щорічно березень для бібліотек, які обслуговують дітей, наповнюється приємними клопотами, які пов’язані з проведенням традиційного свята – Всеукраїнського тижня дитячого читання – свята тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, свята письменників і видавців, бібліотекарів і читачів, веселих пригод і літературних відкриттів, зустрічей з цікавими людьми та героями книг.

    Одним із цікавих заходів цього року, який підготували бібліотекарі села для учнів 5-6 класів Верблюзького НВК №1 разом з вчителями Т.А.Трехлєб  та І.О.Шевченко  – зустріч з сільським головою Л.Ф.Кулик  в рамках проекту «Україна читає дітям».

   2014 рік – ювілейний, весь світ відзначає 200 років від дня народження нашого генія – Т.Г.Шевченка, тому захід був присвячений Великому Кобзарю.

  Любов Федорівна зустріла дітей за своїм робочим місцем в сільській раді. Вона розповіла їм, яку роль відіграла книга і бібліотека в її житті. Потім зачитала улюблені вірші із «Кобзаря» Т. Шевченка, творчістю якого захоплюється ще з дитинства. Вона поспілкувалася з дітьми: розповіла їм про свої плани на майбутнє та вислухала побажання дітей.

   Бібліотекарі  Валентина Лета  та Галина Воловик  презентували книжкову виставку «Велич Тарасового слова», розповіли присутнім про зв'язок Тараса  Шевченка з нашим краєм, познайомили їх з  музеями та пам'ятниками Кобзарю на Кіровоградщині.

   Директор Верблюзького  НВК Ірина  Лета  подякувала Любові Федорівні за турботу про підростаюче покоління, за небайдужість до думки дітей та їх побажань, щодо розквіту нашого села. Зустріч пройшла у теплій, невимушеній обстановці, тому й запам'ятається надовго.