Новини коротко

Велоспортсмени на старті

27-30 березня в Миколаєві проводились Всеукраїнські змагання та І етап чемпіонату України в гонці-крітеріум. Найкраще виступив Василь Ільків, який три дні поспіль одержував перемоги серед юнаків: в гонці на 5 км, в гонці на 10 км (індивідуально) та в груповій гонці з проміжними фінішами. Серед юніорок в активі Наталії Красильникової третє місце в індивідуальній гонці на 5 км. Молодші юнаки Сергій Деморенко та Віталій Нагірний набиралися спортивного досвіду.

ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ – ЗДОРОВА МОЛОДЬ!

31 березня відбулося чергове засідання оновленого складу ініціативної групи громадського руху. Водночас воно стало і першим спільним засіданням студентської ради ПТУ № 36 та районного парламенту дітей. Молодь зустрілася, аби активно взяти участь у вирішенні проблеми збереження чистого довкілля, а також сприяти розвязанню деяких питань, що стосуються виключно молоді.

У ході обговорення стало зрозумілим, що молодь у нас по-справжньому активна і не збирається довго з думками.

Тож, цієї суботи на центральній ринковій площі відбудеться перший захід акції «Молодь Новгородківщини за чисте довкілля!» О 9.30 розпочнеться агітвиступ та волонтерський збір коштів до скриньок. Усі кошти, які вдасться зібрати волонтерам, будуть використані для придбання контейнерів для сміття у селищі Новгородка. Запрошуємо всіх небайдужих приєднатися до руху за чисте довкілля!

Свої пропозиції та відгуки надсилайте на адресу  novagromada@mail.ru

Засідання робочої групи

02 квітня 2014 рокузаступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання робочої групи з контролю за виконанням місцевого бюджету щодо виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 березня 2014 року № 91-р "Про затвердження обласного плану заходів на 2014 рік щодо наповнення місцевих бюджетів, вишукання додаткових джерел надходження до бюджетів", розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 березня 2014 року № 59-р "Про затвердження районного плану заходів на 2014 рік щодо наповнення місцевих бюджетів, вишукування додаткових джерел надходжень до бюджетів".

Учасники засідання в складі селищного та сільських голів, представників бюджетних установ району обговорили хід виконання даних розпоряджень.

Присутнім доведено суму залучення додаткових надходжень до бюджету,   а також суму економії видатків, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово – бюджетної дисципліни.

Районний фестиваль дружин юних пожежних

03 квітня 2014 року в районному будинку культури відбувся районний фестиваль дружин юних пожежних за участі команд Новгородківського НВК №1, Новгородківського НВК імені П.Ф.Козуля,  Новгородківський НВК №3, Великочечеліївської ЗОШ, Верблюзького НВК, Верблюзького НВК №2, Білозернівського НВК, Вершинокам'янського НВК, Інгулокам′янського НВК, Новоандріївського НВК, Петрокорбівського НВК, Спасівського НВК, Тарасівського НВК, організований відділами  освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за сприяння РВ УДСНС України у Кіровоградській області.

Захід відвідали начальники відділу освіти Лідія Остапчук, відділу молоді та спорту Інна Орел, відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації Лілія Бойко.

За результатами змагань переможцям та учасникам було вручено подарунки.

День довкілля

12 квітня  2014 року вУкраїні буде  проводитися Всеукраїнський День довкілля, метою якого є покращення екологічного та санітарного стану навколишнього середовища.

Запрошуємо всіх працівників підприємств, організацій, установ, політичних поглядів і віросповідань, учнівську молодь, жителів громад населених пунктів Новгородківщини  підтримати спільну роботу по благоустрою сіл і селища, упорядкуванню територій житлового сектору, пам᾽ятників загиблим воїнам, кладовищ, парків, скверів, зон масового відпочинку населення, берегів рік і водоймищ та взяти активну участь в Дні довкілля.

Сподіваємося на ваше розуміння та підтримку.