Шановні військовослужбовці Сухопутних військ, працівники Збройних сил України, ветерани військової служби!

Від щирого серця вітаємо Вас із професійним святом – Днем Сухопутних військ Збройних сил України!

Без заперечень, Сухопутні війська є могутнім чинником національної безпеки, відіграючи вирішальну роль у забезпеченні обороноздатності нашої держави.

Ви з честю виконуєте свій обов’язок перед народом, демонструючи вірність військовій присязі та високий бойовий вишкіл.

Щиро вдячні Вам за професійну майстерність, високу відповідальність та сумлінність, бажаємо мирного неба над головою, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, міцного здоров’я та успіхів у нелегкій службі в ім’я розбудови незалежної України.

Т.в.о. голови районної

державної адміністрації                                               Сергій КРАСНЮК

Голова районної ради                                          Олександр ГОРБЕНКО