До подвигу готуйся з школи!

Хто, щодня йдучи на роботу, робить подвиг? Правильно! Або вчитель, або пожежник-рятувальник. А якщо ці дві професії перетинаються, то це значить, що в районі проводиться фестиваль юних дружин пожежників-рятувальників серед школярів.

Так сталося і 3 квітня в районному будинку культури, де зібралося аж 13 шкільних команд з усього району, аби позмагатися за звання кращих. Кожна команда традиційно презентувала свою агіткампанію, де пропагувала обережне ставлення до вогню та правила пожежної безпеки, а також демонструвала знання з медицини.
    Цього року команди показали досить високий рівень підготовки. Суддям сподобалося все, починаючи з костюмів, і закінчуючи цікавими номерами, піснями і танцями. Але очевидними стали і лідери: третє місце – Новгородківський НВК ім. П.Ф.Козуля, друге місце – Великочечеліївська ЗОШ, перше місце – Петрокорбівський НВК. Крім того, визначилися переможці в особливих номінаціях: кращі знавці медицини – Новгородківський НВК, найоригінальніші костюми – Новоандріївський НВК, наймолодший учасник – Москальченко Влад (Великочечеліївська ЗОШ).
     Прохолодний весняний день для школярів та суддів виявився гарячим. Сподіватимемося, що отриманого заряду всім вистачить до наступного року. Ну а дівчатам з Петрокорбівки, які будуть захищати честь району на обласному етапі конкурсу, бажаємо впевненості рятувальників та вогню в очах!