Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

14 грудня було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим атомним реактором Чорнобильської станції. Тож щороку саме цього дня ми вшановуємо відважних ліквідаторів, хто, на щастя, поруч з нами, і вклоняємося пам'яті тих, хто пішов за межу вічності.

Ми у вічному боргу перед вами, хто ціною свого здоров'я і свого життя врятував усіх нас, країну, людство від ядерного вогню.

Ми низько схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів, які не думали про нагороди, відзнаки, не ховалися за спини товаришів, навіть почасти не усвідомлюючи, на яку особисту небезпеку наражалися. Вічна вдячність живим і світла пам'ять загиблим!

Чорнобиль практично торкнувся кожного з нас – хвороби, скалічені долі наших рідних, близьких і зовсім невідомих людей, хто ліквідовував наслідки аварії. Ми у невідплатному боргу перед ними, тож вшановувати маємо не вряди-годи, а постійно, щодня, огорнувши увагою, розумінням, теплом і любов'ю.

Чорнобильські дзвони лунають над нами - і того відлуння вистачить ще не на одне покоління. Будемо пильними, милосердними, вдячними!

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції! Бажаємо вам і вашим близьким міцного здоров'я, терпіння, простого щастя і великої удачі, шани і щирої поваги від людей.

Т.в.о. голови районної

державної адміністрації                                               Сергій КРАСНЮК

Голова районної ради                                          Олександр ГОРБЕНКО