Вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

13 грудня 2019 року відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів до пам'ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Вшанувати людей, котрі ціною власного здоров’я та життя кинулися на приборкання смертоносного атома задля нашого порятунку, прийшли керівники району та селища, помічник народного депутата України Олеся Довгого, ліквідатори аварії на ЧАЕС, представники установ та організацій району, громадськість селища.

Перед присутніми виступили т.в.о. голови районної державної адміністрації Сергій Краснюк, голова районної громадської організації "Союз Чорнобиль" Олександр Пиріг, голова районної організації ветеранів України Василь Гринько.

– Минають роки, але вічна пам’ять та шана до тих, хто брав участь у ліквідації Чорнобильського лиха та його наслідків, живе у наших серцях. Низький вам уклін і довічна вдячність, шановні ліквідатори, – звернувся до присутніх Сергій Краснюк.

Керівники району нагородили спільними грамотами ліквідаторів району, а селищний голова разом з головою районної громадської організації "Союз Чорнобиль" вручили учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС пам'ятні медалі "За мужність".

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, усіх тих, хто відійшов у Вічність.

В Свято-Троїцькому храмі селища Новгородка відбулися молебні на вшанування пам'яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС та богослужіння за державу Україну.