Продовжується весняна акція з благоустрою

Слова «прибирання», «чисте довкілля» та «благоустрій» для жителів Новгородківщини аж ніяк не позбавлені сенсу. У рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в нашому районі ще наприкінці березня розпочався місячник по благоустрою територій населених пунктів. Особлива увага під час місячника приділяється ліквідації несанкціонованих звалищ, ведеться робота по благоустрою місць масового відпочинку та територій, прилеглих та закріплених до об’єктів соціально-культурного призначення.

Голова районної ради Олександр Горбенко та перший заступник голови райдержадміністрації Станіслав Стьожка провели ряд нарад з керівниками структурних підрозділів РДА та підприємств, установ, голів селищної та сільських рад щодо проведення в районі акції та благоустрою територій населених пунктів Новгородківщини. Було визначено обсяги робіт та черговість їх виконання.

Основним завданням є проведення робіт з благоустрою на території району. Спочатку ми повинні привести прилеглі та закріплені за підприємствами, установами території, а потім - взяти участь у прибиранні від сміття та розчищенні лісосмуг району. До свята Воскресіння потрібно впорядкувати населені пункти, кладовища, братські могили, прибережні зони, місця масового відпочинку, - наголосив голова райради.

На цьому тижні до акції «За чисте довкілля» долучилися працівники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, селищна та сільські територіальні громади, працівники сільськогосподарських підприємств району, учнівська молодь та громадські організації. За даними відділу житлово-комунального господарства РДА, станом на 9 квітня 2014 року в Новгородківському районі прибрано 10 парків, 10 дитячих майданчиків, 17 спортивних майданчиків, 69 тисяч м. кв. прибудинкових територій, 56 тисяч м. кв. газонів, 36,3 тисячі м. кв. квітників, 18 братських могил. Створено 2 нових квітники, висаджено 500 дерев та 200 кущів. В акції взяло участь 212 підприємств, установ та організацій різних форм власності.

Щорічна весняна акція «За чисте довкілля» з благоустрою триває. Надалі заплановано низку заходів з поліпшення санітарного стану та озеленення населених пунктів району, для проведення яких буде об’єднано зусилля сільських територіальних громад, влади, представників бізнесу, соціальної сфери та громадських організацій.