Конкурс фахової майстерності

Професійно-технічне училище №36 готується провести обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Кіровоградської області з професії: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», який відбудеться 16 – 17 квітня 2014року  в  нашому селищі.

Конкурси фахової майстерності серед учнів проводяться для підвищення в них професійної майстерності та розвитку творчих здібностей, освоєння ними високопродуктивних методів праці та з метою  привернення  уваги  молоді до актуальності та важливості робітничих професій.

В конкурсі братимуть участь  11 представників навчальних закладів області. Наш заклад буде представляти учень групи 312-Т  Володимир Легкобит.

До речі трішки з історії конкурсу фахової майстерності.

І обласний етап Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності з даної професії  відбувся на базі нашого училища в 2000 році і переможцем став учень нашого навчального закладу Кравчук Олександр.  В тому ж році в м. Миколаєві відбувся Всеукраїнський конкурс, де нашу Кіровоградщину і представляв Олександр і серед 25 учасників з різних областей України зайняв ІY місце.  Надалі Всеукраїнський конкурс фахової майстерності проводився в інших ПТНЗ області в 2001,  2003, 2006, 2009, 2010, 2013 роках.

А тепер в 2014 наш заклад знову гостинно прийматиме  учасників конкурсу. Конкурс складається з теоретичного та  практичного турів. Практичний тур полягає в перевірці навиків і вмінь оранки землі. В цьому турі учні регулюватимуть плуг на задану глибину оранки, керуватимуть  тракторами та оратимуть  земельну ділянку.  Сподіваємося і тримаємо кулачки за нашого Володимира,  за те що він достойно представить училище.