Відкриття новорічної ялинки

19 грудня, в день Святого Миколая, на Центральній вулиці селища відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки. Учасниками свята стали учні Новгородківського НВК, а також усі бажаючі, які завітали на свято.

Привітати дітей завітали почесні гості: т.в.о. голови Новгородківської РДА Сергій Краснюк, голова районної ради Олександр Горбенко, селищний голова Олександр Сириця та помічник народного депутата України Олеся Довгого Ніна Грязнова.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся селищний голова. Найрадіснішою миттю свята була зустріч дітей зі Святим Миколаєм і Янголятами, які прийшли на їх гучні заклики, привітавши з новорічними та різдвяними святами.

Гостям свята не було коли відпочивати, тому що святкова програма була дуже насиченою різноманітними іграми, танцями та піснями.

Протягом новорічного дійства разом з дітьми веселилися новорічні помічники - представники районного парламенту дітей. Також усі присутні отримали велике задоволення від музичних подарунків у виконанні Степанко Тетяни, Шавкун Дарини та вихованців гуртка "Юні декламатори та ведучі" Новгородківського БДЮТу.

В кінці свята усі діти отримали солодкі подарунки від селищного голови.