Вручення солодких подарунків

До дня Святого Миколая Новгородківською районною державною адміністрацією було придбано 180 пакунків із солодощами для вручення їх дитячим будинкам сімейного типу, прийомним сім’ям, сім’ям опікунів, піклувальників та сім’ям, які опинилась в складних життєвих обставинах.

19 грудня тимчасово виконуючий обов’язки голови Новгородківської районної державної адміністрації Краснюк Сергій Миколайович та заступник голови районної державної адміністрації Акусок Тетяна Володимирівна відвідали дитячі будинки сімейного типу та вручили солодкі подарунки батькам-вихователям і дітям-вихованцям.

Також, працівниками служби у справах дітей Новгородківської районної державної адміністрації спільно з Новгородківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інспектором Новгородківського ВП було відвідано прийомні сім’ї, сім’ї опікунів, піклувальників і сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах та вручено пакунки із солодощами.