Новини коротко

Новгородківщина допомагає своїй армії

В районі триває акція «Підтримай українську армію» та збір коштів для надання матеріальної допомоги для підтримки підшефної військової частини А1840 в м. Кіровограді.

Станом на 9 квітня військовій частині вже перераховано 119 тисяч гривень для покращення її матеріально-технічного забезпечення. Акція по збору коштів на підтримку Збройних Сил України та підшефної частини триває.

На полях району

На сьогодні повністю проведено підживлення озимих культур. Хочемо зазначити, що  90% озимих культур вийшли із зими в доброму та задовільному стані. Але в зв’язку із весняними заморозками, які нещодавно пройшли на території району, можливе погіршення стану деяких посівів.

Господарствами району станом на 9 квітня 2014 року посіяно ярих раннях зернових культур на площі 2700 га. З них: ярої пшениці — 100 га, ячменю — 2350 га, вівса — 100 га, гороху — 100 га. Деякі господарства Новгородківщини розпочали посів технічних культур, а саме: соняшнику на площі 1400 га. Також завершено посів цукрових буряків на площі 900 га господарствами ППАФ «Митрофанівська», ППАФ «Перспектива» та ФГ «Дяків». В даний час іде підготовка грунту під посів пізніх культур.