Шановні жителі Новгородківського району!

Відходить у минуле ще один рік, сповнений сподівань і тривог, здобутків і втрат. Традиційно на порозі нового року ми підводимо підсумки пройденого, осягаємо прожитий рік. 2019 рік був неоднозначним, сповненим викликів та випробувань. У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі.

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! Щиро зичимо Вам у новому році нових звершень та перемог в усіх справах. Нехай у Ваших оселях панує злагода, затишок і святковий настрій.

Бажаємо Вам відзначити Різдвяно-Новорічні свята у духовному піднесенні, зі світлими помислами та радістю. Хай гарний святковий настрій збережеться у Ваших серцях упродовж всього наступного року, а щедра доля наділить Вас і Ваші родини міцним здоров’ям, особистим щастям, взаєморозумінням і любов’ю.

Нехай 2020 рік виправдає найкращі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім’ям. Хай завжди з Вами буде Господь Бог, а дорогу у майбуття осяває яскрава Різдвяна Зірка! Щасливого Вам Нового року і веселого Різдва!

Т.в.о. голови районної

державної адміністрації                                               Сергій КРАСНЮК

Голова районної ради                                          Олександр ГОРБЕНКО