A- A A+

Оргкомітет до Дня Соборності України

17 січня 2020 року т.в.о. голови райдержадміністрації Сергій Краснюк провів засідання оргкомітету з нагоди відзначення Дня Соборності України. У заході взяли участь заступник голови районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України.

В ході засідання розглянуто та обговорено основні організаційні питання, а саме:

- 22 січня о 10.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку за участю керівництва району, педагогічного і учнівського колективів Новгородківської філії КЗ "Новгородківський навчально-виховний комплекс" "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад".

      В усіх загальноосвітніх закладах району з нагоди цієї дати пройдуть тематичні заходи про історію творення Української держави, інформаційні години, зустрічі з військовослужбовцями, які брали участь в антитерористичній операції на Сході України, членами їх сімей, волонтерами, громадськими активістами.
         В музейних, клубних та бібліотечних закладах району будуть організовані виставки, експозиції, викладки літератури, присвячені боротьбі за свободу та незалежність України під час національно-визвольної революції 1917-1921 років, Помаранчевої революції та Революції Гідності, проведення антитерористичної операції на Сході України.