Шановні жителі Новгородківського району!

Щороку 22 січня ми відзначаємо величне національне свято – День Соборності України. Саме цього днябув ухвалений Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Так, спираючись на заповітні мрії і широке волевиявлення обох частин українства, враховуючи об'єктивні історичні, політичні, духовні, правові аспекти цього тривалого й болісного процесу, постала єдина соборна Українська держава.

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Т.в.о. голови районної

державної адміністрації                                               Сергій КРАСНЮК

Голова районної ради                                          Олександр ГОРБЕНКО