Робоча зустріч

Сьогодні, 24 січня 2020 року т.в.о. голови райдержадміністрації Сергій Краснюк провів семінар-нараду. У нараді взяли участь заступник голови районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів міністерств і відомств України, селищний та сільські голови району, редактор газети "Новгородківські вісті".

На порядок денний були винесені актуальні питання життєдіяльності району.

Зокрема, головний лікар центральної районної лікарні Олексій Нестройний повідомив про додаткову потребу у виділенні коштів на придбання інсуліну для жителів району (у розрізі селищної та сільських рад).

Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями інформувала головний лікар комунального некомерційного підприємства Новгородківської районної ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Наталія Жук.

Про реалізацію комплексної програми "Оборона" на 2020-2022 роки в Новгородківському районі (про проведення приписки громадян до районної призовної дільниці та їх призов на строкову військову службу) доповів військовий комісар районного комісаріату Руслан Вівсяний.

Про зміни в законодавстві щодо порядку надання житлових субсидій інформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Гук.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Наталія Нестеренко повідомила про врахування коштів на містобудівну документацію при формуванні місцевого бюджету.

Про поновлення грошової оцінки земель населених пунктів району інформував головний спеціаліст відділу у Новгородківському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Юрій Чорний.

Про профілактику та заходи боротьби зі сказом тварин, а також пташиним грипом на території Новгородківського району повідомила начальник Новгородківського РВ ГУ ДПСС в Кіровоградській області Наталія Краснюк.

Підсумовуючи проведення наради т.в.о. голови райдержадміністрації Сергій Краснюк подякував присутнім за конструктивний діалог та наголосив про необхідність активізації роботи із забезпечення консолідації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в районі.