Від дня виходу першого номера районної газети "Новгородківські вісті" минуло 85 років

Великий шлях пройшла наша газета з тих пір, як колись в далекому 1935 році вперше з’явилась перед читачами. За ці роки районна газета "Новгородківські вісті" не втратила своєї популярності серед читачів. Кілька поколінь виросли разом з газетою, дізнаючись з її сторінок про найважливіші події в житті краю. На сторінках газети – історія району від важких воєнних років і до нинішніх днів.

Районна газета стала улюбленою для жителів району. Адже завжди щира, відверта, об’єктивна, мудра, тематично багатогранна. Свобода слова, думки, волевиявлення людей упродовж усіх цих років – визначальні пріоритети в редакційній роботі.

Заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Акусок та помічник народного депутата України Олеся Довгого Ніна Грязнова привітали колектив редакції газети "Новгородківські вісті" з ювілеєм.

Вони побажали працівникам редакції міцного здоров'я, натхнення, нових творчих знахідок та цікавих тем, сили та енергії у професійній діяльності, благополуччя та добробуту у родинах.

А "Новгородківські вісті" нехай завжди будуть надійним другом і порадником читачів та мають  якомога більше своїх шанувальників.