Засідання оперативного штабу

03 лютого 2020 року відбулося засідання оперативного штабу координації дій з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (подій) на території району в зимово-весняний період 2020 року при місцевій комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації.

На порядок денний виносилося одне питання: «Про епідемічну ситуацію в районі із захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, організація проведення протиепідемічних заходів».

В результаті засідання вирішили: у зв’язку з тим, що кількість учнів хворих на грип та ГРВІ в окремих закладах загальної середньої освіти перевищує епідемічний поріг і з метою локалізації та запобігання розповсюдження захворюваності серед інших учасників освітнього процесу призупинити навчально-виховний процес у КЗ «Новгородківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» та КЗ «Новгородківський НВК ім. П. Ф. Козуля «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» з 4 по 7 лютого 2020 року.