Засідання оргкомітету

11 лютого 2020 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання організаційного комітету з нагоди відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та   31-ї річниці виведення військ з Афганістану.

У заході взяли участь заступник голови районної ради, селищний голова, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, редактор районної газети "Новгородківські вісті".

На оргкомітеті увага присутніх була зосереджена на важливості усіх запланованих заходів та необхідності відповідального підходу до виконання покладених обов’язків.

Під час засідання члени оргкомітету обговорили план проведення заходу та основні організаційні питання,  визначили персональну відповідальність за їхню підготовку.

Зокрема, 14 лютого о 10.00 заплановано провести в селищі Новгородка на Алеї Слави: покладання квітів до барельєфів воїнів-інтернаціоналістів, меморіальних дошок загиблих воїнів АТО та Меморіалу Слави; мітинг-реквієм "Жорстоке слово "Афган".

У навчальних закладах та закладах культури району будуть проведені заходи виховного та просвітницького характеру.

У Свято-Троїцькому храмі будуть відслужені панахиди за загиблими та молебні за захисників України.

На захід запрошуються ветерани Афганістану та АТО, студентська, учнівська молодь, трудові колективи, жителі та гості селища.