Молодь не підвела – росте надійна хліборобська зміна

16-17 квітня 2014 року  відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності на базі Новгородківського професійно-технічного училища №36. Десять учасників – учнів професійно-технічних закладів  області змагалися за титул найкращого з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва». Програма конкурсу передбачала виконання завдань теоретичного та практичного турів. У теоретичному – перевірялися знання конкурсантів з профільних предметів, практичний тур полягав у перевірці навиків і вмінь оранки землі на колісних тракторах МТЗ-80/82 з попереднім регулюванням плуга ПЛН-3-35 на задану глибину оранки й установка дискового ножа, а також керування трактором і оранки земельної ділянки площею 0,20 га. Оцінювали знання учнів досвідчені педагоги з різних куточків Кіровоградщини.

З привітальним словом до конкурсантів звернулися: заступник голови Кіровоградської ОДА з соціально-гуманітарних питань Вікторія Атаманчук, яка побажала конкурсантам успіхів у нелегкій, але такій почесній хліборобській справі та подарувала кожному учаснику цінний подарунок, директор навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області Ольга Стаценко, заступник начальника відділу розвитку сільськогосподарського виробництва управління агропромислового розвитку Новгородківської РДА Наталія Антоненко, директор Бобринецького сільськогосподарського технікуму ім. В. Порика Валерій Сніжко та  директор ПТУ №36 Олег  Вєтров.

Переможцями конкурсу визнано: Петра Корінного (ПТУ №30 с. Торговиці Новоархангельського району) – 1 місце;  Володимира Легкобита (ПТУ №36 смт. Новгородка) – 2  місце; Сергія Сухотіна (ПТУ №32 м. Бобринець) – 3 місце. Всі учасники конкурсу були нагороджені дипломами департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА та цінними подарунками.

Переможець обласного конкурсу візьме участь у  Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності, який проходитиме з 10 по 13  травня на Луганщині. Такі конкурси проводяться для того, щоб учні мали змогу максимально реалізувати свої знання, вміння та навички в умовах сучасного виробництва.