26 квітня - День Чорнобильської трагедії

З кожним роком час віддаляє від нас все далі Чорнобильську трагедію, проте її наслідки – сотні і тисячі покалічених доль, втрачені здоров'я і навіть життя, не зітруть її з пам'яті.

На долю українців випало чимало випробувань, серед яких і Чорнобильська трагедія, але спільне лихо робить нас лише сильнішими. Віримо і знаємо - нам до снаги встояти перед будь-яким натиском долі, життєвий приклад ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС якраз цьому доказ.

Важко осягнути ціну, яку заплатили ліквідатори, рятуючи, без перебільшення, кожного з нас. Ми дякуємо вам і запевняємо, що турбота про вас – один із пріоритетів діяльності обласної влади.

Зичимо усім вам міцного здоров'я, витримки і віри у краще майбутнє.

Олександр ПЕТІК,                                    Олександр ЧОРНОІВАНЕНКО,

голова облдержадміністрації                   голова обласної ради

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

Смерч чорнобильської трагедії забрав життя, скалічив долі й відібрав здоров'я багатьох людей, залишивши після себе біль і порожнечу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів наших співвітчизників.
   У цей день ми висловлюємо глибоку подяку всім героям-чорнобильцям, які зробили крок назустріч біді, показавши світові зразок безмірного героїзму і мужності. Наша щира пошана тим, хто щодня бореться зі страшними хворобами, викликаними катастрофою.
Схиляємо голови перед тими, чиє життя обірвав ядерний смерч Чорнобиля.
    Від усього серця зичимо усім сімейного затишку, впевненості у завтрашньому дні та усього найкращого.

Андрій КОЧЕРГА,                                                 Олександр ГОРБЕНКО,

голова райдержадміністрації                               голова районної ради

Шановні ліквідатори-чорнобильці!

26 квітня 1986 року Україна  пережила смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС. Відтоді цей весняний день для всього світу став втіленням скорботи за жертвами трагедії.  Щороку ми разом згадуємо і сумуємо за героями, які віддали власні життя заради наших. Вічна і світла їм пам'ять.
    Безмежна шана і доземний уклін ліквідаторам, які живуть поряд з нами. Бажаю вам, вашим рідним і близьким доброго здоров'я, щастя та добробуту.

Олександр СИРИЦЯ,

Новгородківський селищний голова