Призначення голови райдержадміністрації

Відповідно до статей 112 та 118 Конституції України та згідно розпорядження виконуючого обов’язки Президента України О.Турчинова від 17 квітня 2014 року № 611/2014-рп головою Новгородківської районної державної адміністрації Кіровоградської області  призначено Кочергу Андрія Леонідовича.

Кочерга Андрій Леонідович народився 5 вересня 1982 року в м. Олександрія Кіровоградської області. Освіта вища. У 2002 році  закінчив Кіровоградський технікум механізації сільського господарства. У 2008 році – Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю "Правознавство", у 2013 році -"Класичний приватний університет" за спеціальністю "Державна служба". Останнє місце роботи А.Л.Кочерги – менеджер з продажу сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Зоря – Маїс насіння". Безпартійний. Одружений, виховує двох синів.