Огляд-конкурс вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів»

24 квітня на базі Новгородківського районного будинку культури   проведено районний  огляд-конкурс  вокально-хорового  мистецтва «Калиновий  спів» за  участю  працівників  та аматорів  закладів  культури  району  та  виставку майстрів  декоративно-ужиткового мистецтва. Гостей  та  учасників свята   привітала начальник  відділу  культури, туризму та  культурної спадщини РДА  Бойко Л.В.

Участь  у огляді  прийняли  14  аматорських  колективів району:

«Степівчанка» Спасівського СБК, Народний  аматорський  хоровий  колектив «Ветеран» РБК, вокальний  ансамбль «Степівчанка» Верблюзького СБК , вокальний ансамбль «Калина» Новоандріївського СБК, аматорський хоровий колектив «Дивограй» Верблюзької територіальної громади, вокальний ансамбль «Вербиченька» Білозернівського СБК, вокальний  ансамбль «Стежина добра» Велико-Чечеліївського СК, вокальний ансамбль «Берегиня» Новгородківського МБК, вокальний ансамбль «Калина» Новоандріївського СБК, вокальний гурт «Лілея» Вершино-Кам̎́янського СБК, вокальний  ансамбль «Осокори» РБК, вокальний  ансамбль «Волошка» РБК, аматорський  хоровий  колектив «Мрія» РБК.

Народна  пісня – голос  невсипущий

Душі людської  вічне  відкриття,

Вона  ніколи, як  і хліб  насущний,

Не  вийде  з  моди  сущного  життя.