Засідання районної комісії

IMG b2e4f7301b69087c24c295671fb09027 V

12 березня 2020 року голова Новгородківської районної державної адміністрації Олександр Антоненко провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний засідання було винесено питання вжиття заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19. У засіданні взяли участь заступник директора КНП «Новгородківська центральна районна лікарня» Бондарчук Г.Ю, в.о. директора КНП «Районний центр первинної медико-санітарної обробки» Кумпан Т.І.,начальник районного відділу ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Краснюк Н.М.,начальник Новгородківського ВП Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області Осієвський В.В., т.в.о.начальника Новгородківського РС У ДСНС в Кіровоградській області Білаш І.А. В ході проведення засідання було заслухано керівників медичних установ району щодо епідеміологічної ситуації на території району, прийнято відповідні рішення та поставлено завдання щодо попередження виникнення випадків поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Цього ж дня голова Новгородківської РДА відвідав КНП «Новгородківська центральна районна лікарня», де зустрівся з директором Нестройним О.І. та медичним персоналом підприємства. Темою обговорення у ході проведення зустрічі була епідемічна ситуація в державі, пов’язана з поширенням гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19. Директор НКП « Новгородківська центральна лікарня» Нестройний О.І. повідомив, що в Новгородківській ЦРЛ підготовлено 2 блоки длягоспіталізації хворих та підозрілих на гостру респіраторну хворобу COVID-1, в наявності засоби індивідуального захисту для медперсоналу та хворих. Керівниками медичних установ та персоналом ведеться роз’яснювальна робота серед населення щодо запобігання поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.