На полях району

Посівна для селянина — пора особлива. Адже разом з насінням аграрії закладають у землю і зерна великих сподівань. Сподівання на щедрий урожай, на вагомі прибутки, а отже і на покращення добробуту своєї родини, держави.

Цьогорічна посівна кампанія в районі йде повним ходом. Тепле повітря разом із невеликими опадами покращили становище озимого клину та позитивно вплинули на розвиток ярих ранніх зернових, посів яких уже завершено господарствами району.

Зараз на полях Новгородківщини йдуть роботи з підготовки ґрунту під посів (культивація) та власне посів зернових культур. За даними управління агропромислового розвитку, станом на 29 квітня 2014 року господарствами району посіяно 8500 га кукурудзи, 10300 га соняшнику та 800 га сої. Посівна в районі продовжується.