Назвемо героїв поіменно

Весна. Все ожило, пробудилося, набралося краси і молодості. Здається, що навесні ми по-особливому, ніжно й трепетно, любимо рідну землю. Бо саме з весною приходить до нас велике свято Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Цей день назавжди залишиться символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв є істинний приклад патріотизму для нащадків.

На різних фронтах Великої Вітчизняної воювали більше семи тисяч наших земляків. Вісімсот із них нагороджені бойовими орденами та медалями. Вісім воїнів-земляків удостоєні найвищого звання — Герой Радянського Союзу: Олександр Іванович Кобилянський, Іван Савелійович Кравцов, Микола Тимофійович Невпряга, Дмитро Іванович Семенов, Василь Федорович Скопенко, Олександр Іванович Труд, Терентій Хомич Уманський, Володимир Ілліч Кравченко.

Шістдесят воїнів-земляків нагороджені медаллю „За відвагу”, 50 — орденом Слави, два повні кавалери ордена Слави: Іван Ілліч Іщенко та Гаврило Павлович Щедров.

Все менше і менше з кожним роком стає ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій. З кожним роком все далі від нас той пам’ятний День Перемоги. Та подвиг героїв-земляків, визволителів нашого краю буде жити у віках.

З синівською турботою відносяться до ветеранів Великої Вітчизняної війни в Новгородківському районі. Кожен ветеран, учасник бойових дій, інвалід війни знаходиться в полі зору районної та місцевих влад. В районі діє акція „Зірка пам’яті”, де за кожним учасником бойових дій закріплені працівник сільської ради, соціальний і медичний працівники, представники місцевої школи і бізнесу. В районній лікарні облаштовано три палати для лікування ветеранів   і з початку року вже проліковано 28 ветеранів. В обласному госпіталі інвалідів Великої Вітчизняної війни проліковано 20 хворих ветеранів.  В аптеці №38 „Ліки Кіровоградщини” діє 10% знижка оплати за ліки для пільгових категорій.

Дорогі ветерани! Спасибі вам за мирне небо і щасливе сьогодення, хоча невблаганна Вічність  вириває вас із виру життя  і залишається вас зовсім мало. Здоров’я вам, добра і всіх земних благ.

Новгородківська селищна рада

Жадан Володимир Андрійович, Маліновський Володимир Дмитрович, Кравченко Олександр Йосипович, Момот Павло Мусійович, Стрижак Василь Селівестрович, Троян Кузьма  Миколайович, Чміль Неоніла Павлівна, Соколовський Максим Андрійович,  Свірненко Віталій Петрович.

Верблюзька сільська рада

Косенко Микола Васильович.

Новомиколаївська сільська рада

Біленко Семен Іванович, Видибура Григорій Антонович.

Спасівська сільська рада

Коваль Михайло Антонович.