День пам’яті жертв політичних репресій

17 травня 2020 року – день пам’яті про мільйони покалічених доль, про людей, розстріляних без суду і без слідства, відправлених до таборів та заслань, позбавлених своїх громадянських прав.

Вся Україна схиляє голову перед людьми, що стали жертвами більшовицького режиму. Клеймо “ворогів народу” лягло в ті часи на тисячі родин. Мільйони людей загинули в результаті терору і сфабрикованих звинувачень. Невинні жертви диктаторського радянського режиму є нагадуванням про цінність незалежності і свободи.

Дивлячись на страшні події минулого століття, варто пам’ятати про небезпеку, яка нависла над нашою країною зараз. Сьогодні, на Сході країни, ціною власного життя, наші воїни попереджують повторення історії і боронять не лише Україну, а й увесь світ.

Переконані, що пам’ять священна не лише про наші перемоги, а й про національні трагедії нашої держави.

Вічна пам’ять безневинно загиблим, закатованим українцям!

Слава Героям, які живуть поруч з нами!

Голова районної

державної адміністрації                                   Олександр АНТОНЕНКО

Голова

районної ради                                                    Олександр ГОРБЕНКО