Вшанували пам'ять жертв політичних репресій

Щороку, в третю неділю травня, ми в жалобі схиляємо голови перед нашими співвітчизниками, що стали жертвами кривавого тоталітарного режиму. Намагаючись позбавити наш народ його національної свідомості, історичної пам’яті та прагнення до свободи мільйони українців, зокрема і наших земляків, було закатовано у застінках НКВС, розстріляно, відправлено у табори, тюрми, висилки. Їм було винесено смертний вирок лише за те, що були українцями і мали сміливість говорити про це вголос.

У переддень пам'ятної дати голова районної державної адміністрації Олександр Антоненко та голова районної ради Олександр Горбенко поклали квіти до пам'ятного знаку жертвам політичних репресій та вшанували пам’ять безневинно загиблих хвилиною мовчання.