21 травня – День вишиванки

Одним із найвідоміших символів українського народу є вишиванка своєрідний оберіг, генетичний код нашої нації. Її різнобарвні орнаменти символізують одвічні українські традиції, культуру, національну та історичну пам’ять. Унікальність її візерунків зачаровує весь світ.

Щороку, у третій четвер травня, ми відзначаємо День вишиванки. Цього дня кожен українець, йдучи на роботу чи у інших справах, одягає вишиту сорочку, демонструючи невід’ємний зв'язок сотень поколінь нашого народу.

Неабиякої значущості у нашому житті вишиванка набула в останні роки, у час, коли українці зіштовхнулися із російською агресією, загрозою втрати національної єдності, територіальної цілісності держави. Саме вишиванка стала проявом твердої громадянської позиції, виявом національної свідомості.

Українська вишиванка – душа нашого народу, його духовний символ, один із головних елементів національної ідентифікації.

Вдягаймо вишиті сорочки частіше, демонструймо нашу єдність, консолідацію, любов до України. Бо лише спільно ми зможемо здолати усі негаразди заради процвітання нашої держави.

Голова районної

державної адміністрації                                   Олександр АНТОНЕНКО

Голова

районної ради                                                    Олександр ГОРБЕНКО