A- A A+

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня 1941 року розпочалась найжахливіша війна в історії нашого народу. Саме цей день, сповнений важких спогадів і болю, закарбувався трагічною сторінкою, яка увійшла у життя мільйонів українців.

Кожна українська родина, так чи інакше, зазнала втрат у цей страшний період. Адже війна забрала мільйони синів та дочок, звитяга і подвиг яких надихали нашу Батьківщину знову і знову відроджуватись з попелу руїни. На жаль, змінити хід історії неможливо, але наш обов’язок – берегти свободу, виборену мільйонами відданих і героїчних людських сердець, які зупинилися заради нас з вами, заради нових поколінь.

У цей скорботний день, віддаючи шану борцям за волю України голова районної державної адміністрації Олександр Антоненко, голова районної ради Олександр Горбенко, селищний голова Олександр Сириця, помічник народного депутата України Олеся Довгого Ніна Грязнова поклали квіти до Меморіалу Слави та хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, чиє життя обірвала війна.

Вічна пам’ять і пошана кожному, хто ціною власного життя відстоював мир та свободу для нас – прийдешніх поколінь, і тим, хто поліг, стримуючи агресора на східних рубежах сучасної України.

Вічна слава і світла пам’ять загиблим героям!

А на нашій благословенній землі нехай завжди панує мир, спокій та добро!