Шановні державні службовці!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом - Днем державної служби України!

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, адже довіра до влади починається з людей, які на місцях здатні вирішити повсякденні проблеми населення. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи.

Нехай ваш професіоналізм, старанність, розуміння та практичний досвід і надалі служать на користь людям. Хай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального державного обов’язку.

Також хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру, успіхів у всіх починаннях і звершеннях, віри у себе і щасливе майбутнє України!

Голова районної

державної адміністрації                                   Олександр АНТОНЕНКО

Голова

районної ради                                                    Олександр ГОРБЕНКО