Державних службовців вітали з професійним святом

Щорічно 23 червня в Україні відзначають День державної служби – професійне свято людей, які уповноважені виконувати функції держави у найрізноманітніших сферах життя українців.

З нагоди професійного свята в райдержадміністрації відбулося урочисте зібрання. Учасників заходу привітали з професійним святом голова районної державної адміністрації Олександр Антоненко та голова районної ради Олександр Горбенко.

Голова районної державної адміністрації подякував усім присутнім за плідну співпрацю, високий професіоналізм та побажав усім миру, міцного здоров’я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях, професійного зростання та усіляких гараздів.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання посадових обов’язків та з нагоди Дня державної служби кращих державних службовців було відзначено грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради.