День поля

25 червня 2020 року голова Новгородківської районної державної адміністрації Олександр Антоненко разом з делегацією району та головами райдержадміністрацій Новоархангельського, Новоукраїнського, Бобринецького, Компаніївського, Олександрівського та інших районів прийняли участь у заході День поля в с. Созонівка Кіровоградського району на базі Інституту сільського господарства Степу НААН України, з питання «Науково-інноваційні досягнення та конкурентоздатність сортів ранніх зернових культур вітчизняної та зарубіжної селекції в умовах Центрального регіону України». Від товаровиробників району в заході взяв участь директор ПП "Омега" Трикула Василь Олександрович. Відкривали День поля директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Чорна Марія Володимирівна та заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Петрікеєв Віктор Олександрович.

В ході заходу було оглянуто посіви зернових культур, а саме пшениці та ячменю різних сортів, які підживлювалися різними добривами при посіві на різних фазах розвитку рослин.