Шановні архітектори Новгородківського району!

Щиро вітаємо  працівників та ветеранів архітектурної галузі  з професійним святом — Днем архітектури! Професія зодчого з давніх часів викликала повагу та шану. Протягом віків архітектори створювали шедеври, якими ми захоплюємося і сьогодні.

Сучасні архітектори активно працюють, втілюючи в реальність свої сміливі ідеї, використовуючи новітні технології та оригінальні конструкторські рішення.

Хочемо побажати вам у цей святковий день злагоди, міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги, вдалих та сміливих рішень, нових архітектурних витворів! Нехай ваша творчість втілюється у найкращих проектах, що будуть радувати не одне покоління наших з вами нащадків.

Голова районної

державної адміністрації                                   Олександр АНТОНЕНКО

Голова

районної ради                                                    Олександр ГОРБЕНКО