Шановні працівники Національної поліції!

Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом!

Щодня і щохвилини ви стоїте на варті громадського порядку, запобігаєте злочинам та правопорушенням. Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою. Чіткість і злагодженість ваших дій, вміння швидко приймати рішення та аналізувати ситуацію – запорука безпеки і спокою в нашому районі та країні.

Прийміть щиру подяку за вашу службу – таку непросту, напружену і таку необхідну для суспільства, за ваше прагнення зробити все можливе, щоб люди жили за законами цивілізованого світу.

Бажаємо вам міцного здоров’я, оптимізму, стійкості та успіхів у службі. Нехай ваші знання, досвід та відданість справі й надалі сприяють утвердженню закону.

Щастя, миру й добробуту вам і вашим родинам!

Голова районної

державної адміністрації                                   Олександр АНТОНЕНКО

Голова

районної ради                                                    Олександр ГОРБЕНКО