Шановні працівники податкової служби України!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня податківця України. Це свято, яке відтепер буде відзначатися 2 липня, запроваджене з метою відзначення ролі працівників податкової служби у реалізації державної податкової політики.

Державна податкова служба є одним із основних органів нашої держави.

Діяльність податкової визначає соціально-економічну стабільність. Від професіоналізму, відповідального підходу до справи, наполегливості і цілеспрямованості податківців залежить зростання податкових надходжень, а значить і рівень життя населення, розвиток інфраструктури району.

Окремо хочемо привітати пенсіонерів і ветеранів податкової служби. Сьогоднішні успіхи податкових служб ґрунтуються на міцному фундаменті напрацювань попередніх поколінь, які своєю сумлінною працею та служінням державі здобули право на безмежну пошану від своїх молодших колег.

Ви забезпечили спадкоємність не тільки знань та досвіду, а й головних цінностей, що покладені в основу нашої роботи – патріотизму, віри, відданості, професіоналізму.

Вдячні всім, хто відповідально виконує свої службові обов’язки, поповнюючи державну скарбницю, чесно та самовіддано бореться з порушниками податкового законодавства.

Бажаємо всім вам здоров'я, злагоди і добробуту в родинах, а в повсякденній роботі - натхнення та завзяття, а головне віри в себе та в Україну!

Голова районної

державної адміністрації                                   Олександр АНТОНЕНКО

Голова

районної ради                                                    Олександр ГОРБЕНКО