Робочий візит

2 липня 2020 року голова райдержадміністрації Олександр Антоненко, голова районної ради Олександр Горбенко та заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок перебували з робочим візитом на території Тарасівської та Новоандріївської сільських рад. Вони зустрілися з жителями громад, обговорили існуючі проблеми та можливі шляхи їх вирішення.

В ході візиту керівники району відвідали навчально-виховні заклади, сільські будинки культури, фельдшерсько-акушерські пункти, ознайомилися з матеріальною базою та першочерговими проблемами закладів соціальної сфери. Разом з сільськими головами Олександром Ярижком та Марією Єфімовою обговорили питання створення об’єднаної територіальної громади, співпраці та взаємодії з районною державною адміністрацією та районною радою, надання допомоги у вирішенні проблемних питань.